Pivot Kapı Modelleri Bi600

…:::05322972271:::…

Pivot Kapı sistemleri tavan kot yüksekliğinin fazla olduğu konutların bina girişlerinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu sistem binalarda özgün çözümler için de tercih edilmektedir diyebiliriz.Pivot kapı sistemleri hem havalandırma hem pratiklik hem de farklı bir görüntü için en çok tercih edilen sistemler arasında gelmektedir. Pivot kapı sistemleri size evinizde büyük kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. Detaylı bir biçimde ifade ettiğimiz üzere pivot kapılar kullanım alanlarına göre geniş görüş alanı sağlayan sistemleri sayesinde, mimari projelerde yeni bir alternatif olma özelliğini taşır.

 Pivot Çelik Kapılar Bi600

 

Ürün Kodu: Bi600

Yurt Dışı Kargo: Var (İstanbul içi ücretsiz)

Renk seçeneği: Var (İletişime geçiniz)

 

Pivot Kapı Kaplama ve Giydirme Seçenekleri

Dış etkenlere dayanıklı kompozit konpart, irokko ağaç ve Marin su kontrası seçenekleri

Kare, dikdörtgen ve asimetrik formlara sahip pivot kapı iç mekanınızda size büyük bir bir konfor, ferahlık, genişlik sağlayacaktır.
Pivot kapı sistemleri aynı zamanda mükemmel ses ve ısı yalıtım özelliklerinin yanında yüksek güvenlik özelliğine de sahiptir.
Bu sistemlerin en büyük özelliği mükemmel teknik ve görselliği ile tüketicilere konfor sağlayan yeni bir kapı sistemi olmasıdır.

Kanat genişliği 3.00 metre ve kanat yüksekliği 6.00 metre olabilen pivot kapı sistemlerinde sizlere mükemmel ses ve ısı yalıtım özelliklerinin yanında yüksek güvenlik özelliğine de pivot kapılar üretebiliriz.

PİVOT ÇELİK KAPI 

Pivot kapılarımız 3 metre genişlik 6 metre yüksekliğe sahiptir. Diğer firmalarda bu oranlarda kapı bulunması neredeyse imkansızdır. Piyasada cam kapı hidroliğiyle yapılan pivot kapılar çocuklar için güvenlik riski oluşturmaktadır. Bi Çelik Kapı Pivot Menteşe özelliği sayesinde geniş ve yüksek kapılarda tüm güvenlik önlemleri sağlanmıştır.

Sipariş Verin
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bi Çelik Kapı
Bi Çelik Kapı
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?